Моніторинг провідних телеканалів України

Моніторинг провідних телеканалів України

2052
Ukrinform
1 липня об 11.00 прес-конференція на тему: "Моніторинг провідних телеканалів України (червень 2016)"

Організатор: Академія української преси

Учасники: Валерій Іванов - президент Академії української преси, професор, доктор соціологічних наук; Наталя Костенко - завідувач відділу соціології культури і масової комунікації Інституту соціології НАН України, професор, доктор соціологічних наук; Наталія Лигачова - голова правління  ГО "Детектор медіа"; Сергій Макеєв - завідувач відділу соціальних структур Інституту соціології НАН України, професор, доктор соціологічних наук.

Підсумкові матеріали:

Найбільшу увагу телеканали приділяють Порошенку і Гройсману - дані моніторингу

Найбільшу увагу в новинних повідомленнях провідних українських телеканалів приділено Президентові Петру Порошенку і Прем'єр - міністрові Володимиру Гройсману.

Про це на прес-конференції в Укрінформі в п'ятницю заявила завідувач відділу соціології культури і масової комунікації Інституту соціології НАН України Наталя Костенко.

“По увазі в новинах (телеканалів - ред.) лідирує Порошенко, лідирує Гройсман, хоча і невисокі там відсотки, потім той же Романчук, Луценко”, - сказала Костенко.

Як зазначила Костенко, увага до Порошенка в новинах складає 10%, до Гройсмана - 5%, до Романчука - 4%.

За її словами, на сьогодні також стає помітним те, що “інтерес до сфери політики в Україні зменшився, хоча тема внутрішньої політики лідирує”.

За даними моніторингу,  порівняно з 2015 роком показник політичних новин на телеканалах з 46% знизився до 32%.

Моніторинг було проведено за участю вчених Інституту соціології НАН України разом з Академією української преси з 6 по 11 червня 2016 року методом контент-аналізу новин прайм-тайму (19:00 - 23:00) 7 провідних українських телеканалів - “Інтера”, “1+1”, "України", СТБ, ICTV, UA:Першого та 5 каналу.

Коефіцієнт надійності моніторинга сягає 90%.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-