Міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім'ї

Міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім'ї

1885
Ukrinform
2 червня об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: «Вперше в Україні відбудеться міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім'ї». (Зала 1)

Організатор: Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій.

У заході взяли участь: Архієпископ Євстратій (Зоря) - Секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату; Пастор Ігор Бандура - перший заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, представник Головуючого у ВРЦіРО; Священик Матеуш Адамскі - Римосько-Католицька Церква, голова Оргкомітету всеукраїнської ходи ВРЦіРО; Катерина Юрченко - прес-секретар Духовного управління мусульман України.

Довідково. За ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 4 червня, у суботу, в Києві відбудеться перша Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сім'ї.

Мета акції - привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім'ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.

Збір учасників розпочнеться о 10:00 на Софіївській площі, звідки об 11:00 єдина колона сімей із дітьми на чолі з главами Церков і релігійних організацій відправиться до Європейської площі - по вулиці Володимирській, проспекту Б.Хмельницького, Хрещатику.

По завершенню ходи, о 12:00 на Європейській площі члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проголосять урочисті звернення щодо утвердження сімейних цінностей та на захист дітей. Також відбудуться концертні виступи дитячих колективів та сімей.

Підсумкові матеріали:

У Києві у суботу вперше відбудеться міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім'ї

У столиці 4 червня вперше відбудеться міжконфесійна хода, що буде присвячена захисту прав дітей та сім'ї.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у четвер заявив секретар Священного синоду Української православної церкви Київського патріархату архієпископ Євстратій.

“Для Всеукраїнської Ради Церков це є перший подібний захід. ВРЦ відзначає цього року 20 років свого існування. Минулого тижня на вихідних по багатьох містах України, обласних центрах відбулися місцеві подібні заходи. І хода, яка відбудеться 4 червня, є кульмінацією загальноукраїнської акції, присвяченої традиційному дню захисту дітей”, - сказав архієпископ Євстратій.

Він додав, що мета цієї ходи полягає в тому, щоб “ще раз нагадати, що сімейні цінності - це є благо для суспільства і держави”.

“Ця хода, яку Всеукраїнська Рада Церков організує, не є заходом політичним. Проходимо мирно”, - зазначив голова Оргкомітету всеукраїнської ходи ВРЦіРО Матеуш Адамскі. Він розповів, що збір учасників розпочнеться о 10:00 на Софіївській площі, колона  вирушить до Європейської площа - по вулиці Володимирській, вулиці Богдана Хмельницького і по Хрещатику.

 Як додав перший заступник голови Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Ігор Бандура, організація такої ходи в Україні - це тільки частина тієї роботи, яку можуть робити церкви.

Відео с прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-