Перші прогнози на літо: яка погода чекає українців

Перші прогнози на літо: яка погода чекає українців

Укрінформ
15 квітня о 15.30 відбулася прес-конференція на тему: "Погодні умови в літній сезон". (Зала 2)

Прогнозує: завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

Підсумкові матеріали:

Кліматолог прогнозує, що на травневі свята буде спекотно і сухо 

На більшій території України до середини травня очікується переважно суха і спекотна погода.

Такий прогноз на прес-конференції у п'ятницю оприлюднила  завідуюча відділом кліматичних досліджень і довготермінових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

"У травні температурний режим на всій території України загалом буде нестійким. У першій декаді  і до середини місяця температура повітря буде вищою за норму: середньодобова температура становитиме близько 20 градусів, а вдень - 25-27 градусів", - сказала вона.  

У другій половині травня на більшій частині території країни очікується зниження температури, яке наприкінці травня буде більш відчутним. Зокрема, середньодобова температура у цей період знизиться до 15 градусів, а вдень термометри покажуть 18-20 градусів тепла. 

Опади у травні в першій декаді будуть незначними, а з другої половини місяця почастішають -  дощі йтимуть майже кожних три дні, але не зливового характеру - десь у межах 3-5 мм, спрогнозувала Мартазінова.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-