Аварія на ЧАЕС очима учасника ліквідації

Аварія на ЧАЕС очима учасника ліквідації

2343
Ukrinform
8 квітня о 12.00 відбулася прес-конференція на тему:  "Аварія на ЧАЕС очима учасника ліквідації". (Зала 1)

Організатор: Національна гвардія України

Спікер: начальник відділу по охороні ЧАЕС внутрішніх військ України та Молдови 1984-1988 років Володимир Борисенко.

Підсумкові матеріали:

Соціальні гарантії для чорнобильців виконуються лише частково - Борисенко 

Соціальні гарантії для чорнобильців, які передбачені законом, виконуються лише частково.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему "Аварія на ЧАЕС очима учасника ліквідації" повідомив начальник відділу по охороні ЧАЕС внутрішніх військ України та Молдови 1984-1988 років Володимир Борисенко.

"Система медичного забезпечення, яка сьогодні існує і в Національній гвардії, і в Міністерстві внутрішніх справ, дуже багато робить для того, щоб кожному чорнобильцю надати допомогу для підтримки його здоров’я. Але сьогодні багато колишніх чорнобильців не отримують достатнього медичного забезпечення, тому що ті вимоги закону, які записані про безоплатне медичне забезпечення, на жаль не дають можливість її отримати. Тому ця проблема державного масштабу, і ми повинні доказувати, щоб медичне забезпечення було на відповідному рівні", - сказав Борисенко. 

За його словами, за період незалежності України "ті соціальні гарантії, які передбачені законом про соціальний захист учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, не виконуються, або тільки виконуються частково".

Водночас, він зазначив, що сьогодні створена Асоціація ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС при Міністерстві внутрішніх справ та Національній гвардії нараховує близько 570 осіб.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>