Ефективні впровадження

Ефективні впровадження "Укрпошти"

Укрінформ
30 березня о 13.00  "круглий стіл" на тему:  «Створення на базі УДППЗ «Укрпошта» національного оператора з інформаційних та фінансових послуг»

Організатори: Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта».

Учасники: Ігор Ткачук - в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта»; Євген Зімін - директор з інформаційних технологій УДППЗ «Укрпошта»;  Андрій Марєєв - директор інформаційно-розрахункової дирекції УДППЗ «Укрпошта»; представники провідних світових ІТ-компаній: SAP Україна, Oracle Україна, IBM Україна, керівництво «Укргазбанку», та інші.

Коротко. Під час круглого столу обговорювалися принципи і технологічні особливості, які знаходяться в основі Концепції побудови зазначеного Національного оператора. Зокрема, були розглянуті питання впровадження  «Укрпоштою» мобільного гаманця mWallet і створення на базі «Укрпошти» on-line мегамаркету для торгівлі будь-якими товарами та послугами.

Також було обговорення засади партнерської бізнес-екосистеми, що формується на базі Національного оператора.  

Підсумкові матеріали:

Укрпошта планує стати нацоператором з надання фінпослуг

Укрпошта планує створити на базі підприємства оператора з надання інформаційних та фінансових послуг, що включає  в себе створення онлайн маркету для торгівлі будь-якими товарами чи послугами.

Про це в ході круглого столу: "Створення на базі УДППЗ "Укрпошта" національного оператора з інформаційних та фінансових послуг" в Укрінформі розповів директор інформаційних технологій держпідприємства Євген Зімін, повідомляє кореспондент агентства.

«Суть проекту заключається в тому, щоб Укрпошта стала інформаційно-технологічним партнером фінансових компаній: банків, платіжних систем, систем електронних грошей та різноманітних провайдерів послуг», - сказав він.

В Укрпошті зазначають, що реалізація поставлених цілей дозволить підприємству отримати додаткове джерело доходу, що може бути більшим по розміру, ніж дохід існуючих послуг. Для цього Укрпошта оголосила три тендери на загальну суму 31 млн гривень.

За результатами першого тендеру на 7 млн грн планується створити портал, який надаватиме різноманітні фінансові послуги електронних платежів та інших послуг.

За допомогою другого тендеру на 17 млн грн планується створення національного порталу, де фізичні особи зможуть обмінювати, купувати чи продавати товари та послуги.

«Укрпошта» гарантуватиме доставку цих товарів у будь-яку точку країни», - уточнив Зімін.

Третій тендер передбачає впровадження мобільного гаманця mWallet. Мобільний додаток mWallet матиме функції платіжних інструментів: платіжних карток Національної системи та міжнародних систем, електронних грошей тощо, що дозволить клієнтам здійснювати платежі зі своїх рахунків, переглядати баланс та переказувати гроші на рахунки банків.

В Укрпошті сподіваються виконати перший етап проекту із надання фінансових послуг впродовж року, повністю впровадити - за 2 роки.

«За 2 роки плануємо вийти на повну окупність сервісів», - уточнив він.

Прес-реліз заходу:

ПРЕС-РЕЛІЗ                                                                                     

Укрпошта планує стати Національним оператором з інформаційних та фінансових послуг

Укрпошта реалізовує Концепцію впровадження сучасних інформаційних технологій, відповідно до якої на базі підприємства створюється Національний оператор інформаційних і фінансових послуг. Вона включає в себе запуск фінансового оператора та створення on-line мегамаркету національного масштабу для торгівлі будь-якими товарами та послугами.

«Розвиток IT-технологій, перехід на цифрові послуги для забезпечення доступу до послуг поштового зв’язку та підвищення їх якості, автоматизація робочих місць і виробничих процесів – є одними з пріоритетних напрямків діяльності Укрпошти. Наша мета – перетворення Укрпошта на нове сучасне підприємство, – сказав керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Наше підприємство постійно веде роботу з автоматизації технологічних процесів та управлінню виробництвом. В рамках цих реформ в Укрпошті будемо проводити модернізацію та оптимізацію центрів обробки даних підприємства з максимальним використанням cloud-технологій, побудови платформ національного масштабу. Створення на базі Укрпошти Національного оператора з надання інформаційних та фінансових послуг – це нове джерело доходів підприємства та продовження модернізації».

Укрпошта виконає перший етап Проекту із надання фінансових послуг протягом року,  повністю впровадити його планується за 2 роки. Реалізація цього Проекту дозволить перетворити Укрпошту на високотехнологічного оператора інформаційних і фінансових послуг національного масштабу для вирішення стратегічних завдань держави. Підприємство має найбільшу в країні мережу відділень для обслуговування клієнтів у «пішій доступності» до послуг, найрозвиненішу логістичну інфраструктуру, має довіру клієнтів, може працювати в суміжних галузях, особливо в сфері надання фінансових послуг.

Створення на базі Укрпошти фінансового оператора для юридичних і фізичних осіб – це можливість отримувати платежі від населення, користування грошовими переказами, видачі та обслуговування кредитів, роботи з банківськими картами, надання доступу до електронних міжнародним фінансовим платформ і сервісів, тощо.

Проектом також передбачене впровадження «Укрпоштою» мобільного гаманця mWallet. Мобільний додаток mWallet матиме функції платіжних інструментів: платіжних карток Національної системи та міжнародних систем, електронних грошей тощо. Він дозволить клієнтам здійснювати платежі зі своїх рахунків, переглядати баланс, переказувати гроші на рахунки банків, тощо.

Відео заходу:

Фото тут

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-