Об'єднання заради миру

Об'єднання заради миру

1901
Ukrinform
3 березня о 12.00 відбулася прес-конференція на тему: "Участь широкого кола громадськості в процесі мирного врегулювання конфлікту на сході України та відновлення економіки Донбасу". (Зала 1)

Організатор: Асоціація "Східне партнерство".

У заході взяли участь: Вадим Горан - голова Асоціації "Східне партнерство", представники громадських організацій, члени Асоціації "Східне партнерство" - Павло Кравчук, Сергій Чубенко, Олексій Роніс, Сергій Давидов.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Підсумкові матеріали:

Луганчани Києва просять Порошенка допустити їх до Мінського процесу

Переселенці Донбасу виступають за якомогашвидше відновлення миру і вважають, що участь громадськості у Мінських переговорах допоможе зробити їх ефективнішими.

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив голова Асоціації «Східне партнерство» Вадим Горан.

«Луганське земляцтво у місті Києві на своїх загальних зборах прийняло рішення звернутися до Президента України про допущення широкого кола громадськості до переговорних процесів (у Мінську - ред.)», - сказав він.

За його словами, реінтегрувати треба, в першу чергу, розум жителів Донбасу, а не території, і для цього найвідповіднішим інструментом є якраз народна дипломатія.

Горан вважає, що проведення заходів з метою примирення, а також використання родинних зв'язків і знайомств переселенців може дати необхідний імпульс мирним переговорам.

У свою чергу керівник Союзу підприємців Луганської області в Києві Сергій Давидов підкреслив, що економічна ситуація в зоні конфлікту, розвиток там контрабанди украй негативний впливає на бізнес.

«Процес, який зараз відбувається, нас не влаштовує. Тому ми підтримали звернення Луганського земляцтва для  того, щоб залучити більш широкі кола громадськості до переговорного процесу в Мінську», - відзначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-