Химерне житло

Химерне житло

2109
Ukrinform
2 березня о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: "Незаконні забудови: як вберегтися від житлових афер". (Зала 2)

Організатор: Київська міська рада.

У заході взяли участь: Олександр Міщенко - голова постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування; Владислав Михайленко - член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування; Тетяна Шульга - виконавчий директор "Української будівельної спільноти"; Ярослава Чапко - учасник "Української будівельної спільноти", директор компанії "СІТІ ДЕВЕЛОПМЕНТ СОЛЮШНС"; Олена Марченко - в.о. директора Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської  ради (Київської державної адміністрації).

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Підсумкові матеріали:

У Києві виявлено понад 300 незаконних будівельних майданчиків

За даними Міжвідомчого центру моніторингу забудов міста, у Києві виявлено більше 300 незаконних будівельних майданчиків.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Незаконні забудови: як вберегтися від житлових афер" повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Олександр Міщенко.

"На сьогодні ми маємо проблему з незаконною забудовою Києва. У столиці працює Міжвідомчий центр моніторингу забудов міста Київ, метою якого є виявлення та реагування, запобігання фактів самочинного будівництва в Києві. За даними цього центру, в столиці здійснюється містобудівна діяльність приблизно на 2 тисячах будівельних майданчиків. При цьому більше ніж 300 будівельних майданчиків і будівель, які зараз будуються, є незаконними", - сказав Міщенко.

За його словами, серед причин виникнення незаконних забудов є порушення забудовником чинного законодавства. А саме, проведення будівельних робіт без встановленого дозволу або без належного затвердженого проекту; проведення будівельних робіт з істотними відхиленнями від проекту або з грубим порушенням основних будівельних норм і правил; будівництво на земельній ділянці, що не була відведена для цих цілей.

Зокрема, Міщенко наголосив, що кожна людина, яка хоче інвестувати свої гроші в житло в Києві, повинна повністю вивчити всю документацію, яку має той чи інший забудовник.

Киянам радять звертатися до столичної влади для перевірки законності забудови

Мешканцям Києва рекомендують ретельно перевіряти документи у забудовників, а також звертатися до міської влади, щоб впевнитись у законності забудови.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Незаконні забудови: як вберегтися від житлових афер" повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Олександр Міщенко.

"Для того, щоб вберегтись громадянам від вкладання коштів в незаконне будівництво потрібно насамперед перевірити у забудовника документи та звернутися до органу виконавчої влади щодо підтвердження чи спростування отриманої від забудовника інформацію", - сказав Міщенко.

За його словами, громадяни, які вирішили придбати житло, можуть звернутися як в КМДА, так і в районні адміністрації Києва.

Міщенко зазначив, що на сьогоднішній день знаходиться у відкритому доступі інформація Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури, де зацікавлена особа може отримати інформацію, чи надавалися Департаментом вихідні дані проектування.

У відкритому доступі також є Центр моніторингу забудов міста Києва, де можна в режимі онлайн уточнити чи не потрапляє об’єкт до переліку самочинного будівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-