Чи покращився рівень фізичної підготовки бійців Нацгвардії

Чи покращився рівень фізичної підготовки бійців Нацгвардії

2535
Ukrinform
26 лютого об 11.00 відбулася прес-конференція на тему: "Фізична підготовка та спорт як елемент  бойової та спеціальної підготовки військовослужбовців Національної гвардії України". (Зала 2)

Спікер: начальник відділу  Управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня.

Відео з прес-конференції:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Підсумкові матеріали:

В підрозділах Нацгвардії введуть посаду штатних інструкторів з організації фізичної підготовки

Для підняття рівня фізичної підготовки особового складу Нацгвардії прийнято рішення щодо введення в штат підрозділів інструкторів з організації фізичної підготовки.

Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі начальник відділу Управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України полковник Сергій Лещеня.

"Спираючись на досвід іноземних держав для підняття рівня фізичної підготовки особового складу Нацгвардії вирішено питання про підготовку та  введення в штат у підрозділи інструкторів з організації фізичної підготовки. З цього року починається планова підготовка інструкторів на базі нашого навчального центру", - сказав Лещеня.

За його словами, є нагальна необхідність забезпечити високий рівень фізичної підготовки особового складу, зокрема, це пов'язано з проведенням АТО.

"АТО - це фактор, який впливає на виконання бойових завдань. Це ймовірність безпосереднього контакту з противником і тому мають бути навички рукопашного бою. Це необхідність діяти вдень і вночі, в будь-яку погоду. Це і марш-кидки у відповідній екіпіровці зі зброєю. Для цього має бути відповідна фізична підготовка", - наголосив Лещеня.

Він зауважив, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про збільшення нормативів для контрактників, що наразі це питання обговорюється. "Нормативи фізичної підготовки поки не змінились. У законі про фізичну культуру і спорт визначено нормативи для військовослужбовців, силових структур, правоохоронних органів. Однак, в планах є перегляд нормативів", - сказав він і зауважив, що  це питання буде вирішуватися протягом 2016 року. "Нормативні документи повинні бути змінені для того, щоб ми перейшли на якість", - підкреслив Лещеня.

Зараз по єдиному тесту контрактнику треба підтягнутись 7-8 разів. На думку Лещені, цей норматив доцільно підвищити до 10-13  разів. У спецпідрозділах та розвідці - інші нормативи, додав він.

Актуально

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-