Зеленський: У неділю в мене буде зустріч із Трампом у Флориді
За його словами, буде обговорюватися проєкт документа про закінчення війни, а також гарантії безпеки. У цьому блоці, як сказав Зеленський, кілька документів. «Далі економічна угода, там поки що базові напрацювання, хоча буде кілька угод і тут треба обговорити напрямок», - зазначив Президент.
Він відзначив, що під час зустрічі з Трампом порушить усі питання, стосовно яких у проєкті мирного плану є розбіжності. Раніше Зеленський зазначив, що це - питання територій та управління ЗАЕС.
Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський розкрив деталі 20 пунктів проєкту базового документа між Україною, США, Росією та Європою про закінчення війни .
Окрім цього проєкта, за словами Зеленського, опрацьовані й інші документи, необхідні для завершення війни. А саме - багатостороння рамка гарантій безпеки для України, це тристоронній документ - Україна, США і Європа. Є також рамка гарантій безпеки для України від США - це двосторонній документ. Крім того, Україна та США опрацювали документ щодо відновлення та економічного розвитку, який називається Дорожня карта процвітання України.
Фото: ОП, архівне