Президент США назвав «доволі жорсткою» розмову з європейськими лідерами про Україну
Про це він сказав журналістам, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Ми говорили з лідерами Франції, Німеччини й Великої Британії – всі вони дуже гарні лідери, мої дуже добрі друзі, і ми обговорювали Україну в достатньо жорстких тонах. Побачимо, що вийде», - зазначив Трамп.
Він додав, що «чекає на відповіді», перш ніж рухатися далі.
За словами глави Білого дому, під час розмови з європейськими лідерами були деякі «невеликі суперечки щодо людей», а також «вони хотіли б, аби ми зустрілися на вихідних у Європі».
Президент США зауважив, що наразі відбувається «дуже багато речей», але, продовжив він, «ми розберемося із цим».
Як повідомляв Укрінформ, у середу відбулася телефонна розмова за участі президента США Дональда Трампа, канцлера ФРН Фрідріха Мерца, президента Франції Еммануеля Макрона й прем'єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера. Лідери обговорили перебіг перемовин про припинення вогню в Україні.
Фото: The White House