Сибіга: Україна готова сприяти довгостроковій обороні Європи
Про це глава української дипломатії повідомив у соцмережі Х за підсумками зустрічі у Брюсселі, передає Укрінформ.
While in Brussels, it’s always good to touch base with Commissioner @KubiliusA.
— Andrii Sybiha 🇺🇦 (@andrii_sybiha) December 8, 2025
During our meeting, we discussed Ukraine’s continued commitment to advancing a just peace and the importance of the EU’s active involvement in ongoing peace efforts.
We also focused on Ukraine’s… pic.twitter.com/wSjWY1Vs3m
Сибіга поінформував, що сторони обговорили незмінну відданість України просуванню справедливого миру та важливість активної участі ЄС у поточних мирних зусиллях, а також зосередилися на нагальних потребах України у сфері оборони та можливостях повного використання заморожених російських активів.
Глава МЗС також наголосив на важливості скоординованої підтримки з боку Європи в межах SAFE та Європейської програми оборонної промисловості, а також своєчасних поставок в межах ініціативи PURL.
«Україна готова сприяти довгостроковій обороні Європи. У цьому контексті ми обмінялися думками щодо шляхів розвитку тіснішої співпраці між оборонними галузями України та ЄС. Ми запрошуємо партнерів розширити спільне виробництво та інтегрувати наші можливості, зміцнюючи нашу спільну стійкість та створюючи умови для значущого шляху до справедливого миру», - зазначив міністр.
Як повідомляв Укрінформ, в межах візиту Президента Володимира Зеленського до Брюсселя міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів зустріч з міністром оборони та зовнішньої торгівлі Бельгії Тео Франкеном.