«Без радянщини»: Зеленський представив нового керівника УДО

«Без радянщини»: Зеленський представив нового керівника УДО

Відео
Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський представив співробітникам Управління державної охорони нового очільника відомства – полковника Олексія Морозова.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Президента.

Глава держави наголосив, що основне завдання нового керівника УДО – забезпечити, щоб в установі працювали тільки патріотично налаштовані фахівці.

«Окрім цього, управління потребує модернізації структури та роботи, щоби відповідати вимогам воєнного часу. У нового керівника є карт-бланш на зміни. Потрібні нові підходи до роботи з особовим складом – без радянщини», – наголосив Зеленський.

Ідеться про підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності особового складу й нові підходи до рекрутингу кадрів для відомства; удосконалення матеріально-технічної та навчальної баз УДО, зокрема створення власного навчального полігону та сучасного спеціалізованого Центру підготовки фахівців безпеки на базі Інституту Управління державної охорони, сказано в повідомленні.

«Звичайно, управління має бути очищене від усіх, хто обирає для себе не Україну або дискредитує Управління державної охорони. Ваше завдання – це безпека ключових інституцій нашої держави. Я дякую всім, хто виконує це завдання абсолютно сумлінно», – сказав Зеленський.

Читайте також: Зеленський привітав спецпризначенців ЦСО «А» із річницею створення підрозділу

Новопризначений очільник УДО подякував Президенту за довіру та зазначив, що виправдає її діями, а не промовами.

Морозов попросив присутніх підтримати трансформацію управління, зокрема реалізацію ініціатив, які він запропонує.

Як повідомляв Укрінформ, указом від 21 червня Президент Володимир Зеленський призначив Олексія Морозова на посаду начальника УДО.

Також глава держави призначив Романа Вихора та Олеся Шарана заступниками начальника УДО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-