Україна та Палау встановили дипломатичні відносини

Україна та Палау встановили дипломатичні відносини

Фото
Укрінформ
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і директорка Бюро внутрішніх справ Республіки Палау Юніс Аківо підписали Спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин між державами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс Президента.

"На полях Глобального саміту миру у Швейцарії Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Республіки Палау Сурангелем Віппсом-молодшим. У присутності лідерів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і директорка Бюро внутрішніх справ Республіки Палау Юніс Аківо підписали Спільне комюніке про встановлення дипломатичних відносин між державами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що Зеленський під час зустрічі наголосив на важливості об’єднання країн світу навколо Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Читайте також: Зеленський: Єдність держав на Саміті миру доводить, що ідея міжнародного права є дієвою

Як повідомлялося, у рамках Міжнародного саміту миру у Швейцарії відбулася перша зустріч на найвищому рівні між Президентом Володимиром Зеленським та Президентом Палау Сурангелом Віппсом-молодшим. Однією із тем зустрічі стало питання екологічної безпеки.

Фото: Офіс Президента

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-