Спецпосланець Папи про війну в Україні: Треба мати амбіції, щоб встановити правосуддя «зброєю закону»

Спецпосланець Папи про війну в Україні: Треба мати амбіції, щоб встановити правосуддя «зброєю закону»

Укрінформ
Спеціальний представник Папи Римського кардинал Маттео Дзуппі заявив, що важливо не плутати агресора з тим, проти кого здійснюється агресія.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ANSA.

«Немає жодних сумнівів, що є агресор і той, проти кого здійснюється агресія. Ми не можемо применшувати цей факт. Папа Римський має рацію, коли просить миру, але не без плутання агресора з його жертвою. Якщо ви це зробите, жертва відчуватиме себе позбавленої легітимності, не зрозумілою, покинутою», – заявив Дзуппі у неділю під час виступу у Болоньї.

Він також виступив за виправлення несправедливості, яку створила країна-агресор.

Читайте також: Посланці Ватикану й Китаю поговорили про війну в Україні

«Ми повинні прагнути, щоб несправедливість, створена країною, яка окупувала іншу частину суверенної країни, могла бути виправлена не тільки за допомогою зброї, а й щоб закон, гарантії, справедливість і безпека могли бути гарантовані через зобов’язання до діалогу. Нам потрібно мати амбіції, щоб правосуддя було досягнуто «зброєю закону», – підсумував він.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня спеціальний посланець Папи Римського кардинал Маттео Дзуппі прибув із триденним візитом до Китаю в межах місії «сприяння миру в Україні».

У липні Дзуппі відвідав також Вашингтон. До цього він був у Києві та Москві.

Фото: CNA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-