КСУ відмовився відкрити провадження про призначення Шкарлета міністром

КСУ відмовився відкрити провадження про призначення Шкарлета міністром

Укрінформ
Конституційний Суд відмовив у відкритті провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів щодо конституційності постанови Верховної Ради про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки.

Таке рішення ухвалила 31 серпня Велика палата КСУ, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Суду.

“Велика палата на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Верховної Ради України „Про призначення Шкарлета С. М. міністром освіти і науки України“. За результатами розгляду цього питання постановлено ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження у справі”, - наголосили у КСУ.

Читайте також: КСУ опублікував подання депутатів щодо призначення Шкарлета

Як повідомлялося, Верховна Рада 17 грудня 2020 року призначила Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. Фракція "Голос" заявила про неперсональне голосування під час голосування у сесійній залі.

18 січня Офіс Генерального прокурора відкрив кримінальне провадження щодо неперсонального голосування у ВР за статтею 364-2 (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

КС опублікував подання народних депутатів щодо оскарження постанови Верховної Ради про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки 5 березня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-