Київський саміт перших леді та джентльменів проходитиме на регулярній основі – Зеленська

Київський саміт перших леді та джентльменів проходитиме на регулярній основі – Зеленська

Укрінформ
Дружина Президента Олена Зеленська планує, що Київський саміт перших леді та джентльменів проходитиме на регулярній основі.

Про це вона сказала на пресконференції в рамках всеукраїнському форумі «Україна 30. Імідж України», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Це буде регулярна подія, тому що це амбітний проєкт, амбітна місія - зібрати громадських діячів із найсильнішими голосами з усього світу саме в Україні, у Києві. Чому ця ідея спала на думку? Тому що спілкування з іншими дружинами президентів, із першими леді завжди (відбувається - ред.) в одній і тій самій ситуації - тільки у вузькому форматі під час офіційних візитів. Зокрема, майже ніхто з нас не має офіційних можливостей відвідувати інші країни без свого чоловіка», - сказала Зеленська.

За її словами, у дружин та чоловіків глав держави є свої важливі проєкти, якими можна ділитися, і досвід, яким варто поділитися.

Раніше Зеленська зазначала, що на саміті йтиметься про забезпечення рівного доступу до медичних послуг та освіти, про рівні можливості у сфері культури та розвитку в нових умовах.

Учасники захожу говоритимуть не лише про проблеми у цих сферах, а й про здобутки.

Читайте також: На Банковій пояснили ідею саміту перших леді та джентльменів

Як повідомлялося, у Києві 23 серпня, напередодні Дня Незалежності України, відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-