Хомчака чекають на закритому засіданні оборонного комітету Ради

Хомчака чекають на закритому засіданні оборонного комітету Ради

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухає головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака на закритому засіданні 14 квітня.

Про це голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук повідомила в коментарі Укрінформу.

«Завтра (14 квітня – ред.) відбудеться закрите засідання комітету, де ми заслухаємо Руслана Хомчака і розглянемо стан того, що відбувається на сході», — сказала Верещук.

Читайте також: Україна прагне вирішити конфлікт з РФ дипломатичним шляхом - Данілов

Вона зауважила, що не підтримує ініціативу партії «Голос» щодо проведення закритого засідання, на якому всі депутати парламенту зможуть заслухаюти доповідь Хомчака.

«Не всі народні депутати мають доступ до державної таємниці. Із більше 400 осіб орієнтовно 50 мають такий доступ», – аргументувала свою позицію Верещук.

Як повідомлялося, партія «Голос» запропонувала заслухати детальну доповідь головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака в режимі закритого засідання Верховної Ради щодо загострення ситуації на сході держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-