Комісія не допустила Варченко до конкурсу на керівника САП

Комісія не допустила Варченко до конкурсу на керівника САП

Укрінформ
Офіс генпрокурора оприлюднив список претендентів на керівні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, яких не допустили до конкурсу.

Як передає Укрінформ, відповідна інформація розміщена на сайті відомства.

Зокрема, серед претендентів, яким відмовили в участі у конкурсі, значиться колишня перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко і екскерівник одного зі слідчих відділів ДБР Олег Корецький.

Загалом в участі у конкурсі відмовили 41 претенденту.

Найбільш поширеними підставами недопуску осіб до участі у конкурсі стали: робота протягом останніх п’яти років у спеціально уповноважених підрозділах по боротьбі з корупцією МВС, СБУ, ЗСУ, митниці, податковій і прокуратурі.

Також частина кандидатів були відсіяні через неналежне подання необхідних документів.

Рішення комісії про недопуск кандидатів до конкурсу можуть бути оскаржені, інформують у САП.

Водночас до конкурсу допустили 128 кандидатів.

Читайте також: На посаду керівника САП шалений конкурс - Венедіктова

Як повідомляв Укрінформ, 17 лютого під час звіту у парламенті генпрокурор Ірина Венедіктова повідомила, що документи на керівні посади у САП подали 150 кандидатів.

15 лютого закінчився прийом документів від претендентів на три посади: заступника генпрокурора - керівника САП, заступника керівника САП і начальника п'ятого відділу управління процесуального керівництва підтримки державного обвинувачення та представництва у суді САП.

Конкурс з обрання очільника САП стартував 25 січня. Заступник генерального прокурора – керівник САП Назар Холодницький оголосив про свою відставку 21 серпня 2020 року.

Назар Холодницький працював в органах прокуратури 14 років, а САП очолював із моменту її створення у 2015 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-