Комітет рекомендував Раді підтримати відставку Бабак

Комітет рекомендував Раді підтримати відставку Бабак

Укрінформ
Парламентський Комітет з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Раді розглянути питання про звільнення Альони Бабак з посади міністра розвитку громад і територій України та підтримати її відставку.

Відповідне рішення члени комітету ухвалили на засіданні 17 січня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Рекомендувати Верховній Раді України ... звільнити Бабак Альону Валеріївну з посади міністра розвитку громад і територій України. Доручити народним депутатам, членам комітету ... розробити та внести на розгляд Верховної Ради України проєкт постанови про звільнення Бабак Альони Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України. Рекомендувати Верховній Раді України проєкт постанови про звільнення Бабак Альони Валеріївни з посади міністра розвитку громад і територій України прийняти в цілому", - сказав голова комітету Андрій Клочко.

Читайте також: ГОНЧАРУК НАПИСАВ ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ

При цьому він пояснив, що причиною звільнення Бабак є особисте бажання.

Самої Бабак на засіданні не було. При цьому частина членів комітету наполягала, щоб надалі подібні рішення ухвалювалися за участі посадовців, питання щодо відставки яких приймаються.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-