Прем'єр повідомив про плани щодо зміни керівництва Фонду держмайна

Прем'єр повідомив про плани щодо зміни керівництва Фонду держмайна

Укрінформ
Уряд планує найближчим часом змінити керівництво Фонду державного майна.

Про це на брифінгу заявив Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми незабаром плануємо змінити керівництво Фонду державного майна. Це керівництво надасть нам реалістичний і конкретний план того, що у наступному році планується до приватизації. Ми хочемо виходити з новим прогнозом щодо приватизації, базуючись на реальному плані, який буде підтриманий парламентом у Програмі діяльності уряду", - сказав Гончарук.

За його словами, наразі прогноз фінансування державного бюджету 2020 року через надходження від приватизації державного майна приведений до реально можливих 5 млрд грн, виходячи з підготовки об'єктів.

Прем'єр-міністр наголосив, що уряд сфокусується на більш ефективній податковій політиці.

Читайте також: Гончарук пояснив, звідки у проєкті бюджету 4,4 мільярда на підтримку АПК

"Цей уряд не має плану підвищувати податки, щоб нарощувати доходи, це неправильний шлях. Податки треба зменшувати і робити рівними для всіх. Неправильно, коли податки високі, але сплачує їх лише якась незначна частина бізнесу", - сказав керівник уряду.

Він також наголосив на необхідності зниження видатків на обслуговування державного апарату та підвищення його ефективності.

"2020 рік має стати роком, коли ми будемо серйозно різати видатки на державу, роблячи її більш ефективною", - заявив Гончарук.

Як повідомлялося, 15 вересня Кабінет міністрів подав до Верховної Ради проєкт державного бюджету на 2020 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-