Рада прибрала із закону статтю про створення комісії з питань приватизації

Рада прибрала із закону статтю про створення комісії з питань приватизації

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", яким вилучається стаття про створення комісії з питань приватизації.

Ухвалення відповідного рішення в цілому з техніко-юридичними поправками підтримали 313 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Метою і завданнями прийняття цього закону є приведення норм закону «Про приватизацію державного і комунального майна» у відповідність до норм Конституції України.

Враховуючи вимоги статей 83, 85 та 89 Конституції України, стаття 9 Закону «Про приватизацію державного і комунального майна» вилучена, як така, що суперечить нормам Конституції України.

Згадана стаття визначала, що з метою забезпечення контролю за здійсненням приватизації з числа депутатів утворюється Спеціальна контрольна комісія ВР з питань приватизації.

Як повідомляв Укрінформ, 29 серпня Верховна Рада ІХ скликання затвердила перелік і кількісний склад комітетів, а також обрала їх голів, перших заступників, заступників голів, секретарів і членів.

Читайте також: Рада встановила штрафи за порушення вантажних перевезень

Загалом у парламенті діє загалом 23 комітети з мінімальною кількістю членів у п'ять народних депутатів і максимальною - в 34 члени. При цьому Спеціальну контрольну комісію з питань приватизації було ліквідовано ще за рішенням підготовчої депутатської групи 14 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-