Глава МОЗ заявила, що вважатиме самодіяльність заступників саботажем

Глава МОЗ заявила, що вважатиме самодіяльність заступників саботажем

Укрінформ
Призначені урядом заступники міністра охорони здоров'я діятимуть лише в рамках доручень міністра. Вихід за рамки міністр розцінюватиме як саботаж.

Про це заявила міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька на пресконференції в середу, 4 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Уряд приймає рішення по замах... Я зразу інформую, що вся робота всіх замів, які б не були призначені, буде здійснюватися лише за дорученням міністра без жодних власних самовільних якихось бажань. Якщо хтось з них буде робити щось поза дорученням міністра, це буде питання на рахунок того, що відбувається саботаж. Якщо у вас буде така інформація по будь-якому заму, будь ласка, надавайте", - сказала Скалецька.

Стосовно своїх радників, вона зазначила, що оскільки більше десяти років займається питаннями реформування охорони здоров'я, багатьох з них вона знає давно, або про них їй розповідали "ті чи інші люди".

"Давайте подивимося на цю картину більш сучасним поглядом - це на сьогодні радники, котрі потрібні в ці хвилини, зараз, з тією інформацією, котру вони можуть принести і надати максимальну підтримку", - акцентувала Скалецька.

Відповідаючи на запитання стосовно наявності в неї самої керівного досвіду, новопризначений міністр поінформувала, що вже 20 років досліджує питання регулювання відносин в охороні здоров'я, була консультантом у міжнародних проєктах і в різних складах уряду і парламенту, працювала під час запуску паліативної допомоги в Україні.

Читайте також: Глава МОЗ Скалецька представила команду своїх радників

"Для того, щоб зробити хорошу реформу, потрібні фахівці, які принесуть аналіз ситуації, інформацію і моделі, котрі відомі у світі. А далі повинен бути інструмент, який називається нормативно-правові акти, котрими ці реформи впроваджуються. Якщо вони неякісні, несвоєчасні, некомплексні, не відповідають чинному законодавству, то скільки б ми не уявляли, як виглядає реформа, ми її не проведемо. Уявлення про те, які є законодавчі потреби, які необхідні зміни і яка є відповідність імплементації до європейського законодавства у мене є, і вони напрацьовані більше ніж десять років (тому)", - зазначила Скалецька.

Як повідомлялося, 2 вересня нова очільниця Міністерства охорони здоров'я Зоряна Скалецька представила колективу міністерства своїх радників. До списку увійшли Ольга Голубовська, Олександр Чумак, Дмитро Раімов, Михайло Загрійчук, Андрій Гук, Андрій Семиволос, Олена Сімоненко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-