Гончарук: Чим менше осіб працює в уряді, тим простіше організувати роботу

Гончарук: Чим менше осіб працює в уряді, тим простіше організувати роботу

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вважає рішення про зменшення кількості міністерств та їх укрупнення своєчасним і правильним, проте якщо якесь з них не спрацює, буде зроблено роботу над помилками.

Про це Гончарук заявив на брифінгу після першого засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми сповідуємо підхід, що чим менше органів влади, тим краще, тому з самого початку ми переслідували мету зменшити кількість міністерств... В той же час скажу, що міністерства не витесані в камінні. Якщо ми подивимося, що якесь з рішень було не дуже вдалим і не дуже спрацювало, то зробимо роботу над помилками. Зараз мені здається, що рішення про об'єднання, а фактично укрупнення міністерств, на часі і воно правильне", - сказав Гончарук.

Коментуючи рішення про трансформацію Кабінету міністрів, він зауважив, що, по-перше, чим менше осіб працює в уряді, тим простіше організувати роботу. По-друге, за його словами, у нас є багато секторів економіки, які заслуговують на особливу підтримку, зокрема ІТ, агросфера тощо, але ця політика має формуватися Міністерством економічного розвитку, тому що саме перед ним стоїть завдання збільшення темпів зростання економіки.

"Це була логіка об'єднання і, по суті, вливання Міністерства агрополітики в Міністерство економіки, тому що агросектор, незважаючи на те, що він дуже важливий для України, все одно є частиною економіки", - пояснив Гончарук.

Стосовно об'єднання Міністерства екології і природних ресурсів та Міністерства енергетики саме на базі Мінекології він акцентував, що для нового уряду захист довкілля є дуже важливим пріоритетом.

Читайте також: Кабмін передав повноваження новим міністрам

"Але у світі є тренд, щоб енергія була чистою, тому що енергетика традиційно один з найбільших забруднювачів взагалі, тому цей вектор не лише в тому, щоб робити електроенергію доступнішою, дешевшою, але й при цьому мінімально шкодити довкіллю", - зазначив Прем'єр-міністр.

Він додав, що цьому міністерству буде підпорядковано і Держлісагентство, і Держкомзем, тобто один державний орган буде опікуватися питаннями обороту і обліку землі і займеться наведенням порядку в системі державного кадастру.

"За цим стоїть дуже прагматична логіка", - наголосив Гончарук.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-