Боротьба з бідністю покращить демографію - Порошенко

Боротьба з бідністю покращить демографію - Порошенко

Укрінформ
Боротьба з бідністю є першим кроком для покращення демографічної ситуації в Україні.
Про це під час дебатів на "Суспільному" сказав Президент України Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я буду стояти на тому, що українська родина має бути захищена, оскільки вона є елементом української нації. Ми маємо зробити кілька кроків. Крок перший - боротися з бідністю. Наш шлях - це рішуче зростання рівня середньої заробітної платні, щоб українець міг заробити стільки грошей, щоб втратити мотивацію їхати за кордон, чи повернутися із-за кордону, використовуючи тут набутий там досвід", - сказав Порошенко.

Він нагадав, що у 2018 році номінальні доходи при стабільному курсі долара зросли на 24,5%, а середня заробітна платня - на 25%.

Читайте також: Порошенка шокували слова Зеленського про "повстанців Л/ДНР"

"Цього недостатньо, я не хочу цим хвалитися, але це те, що у змозі забезпечити економіка держави. Друга позиція - народження третьої чи четвертої дитини не має бути квитком у бідність. Тому з 1 квітня ми започаткували програму, при якій кожна 3 і 4 дитина отримуватиме прожитковий мінімум. Сьогодні це більше 1,6 тис. грн, а у другому півріччі це 1779 грн. Конкретна адресна підтримка багатодітної радини разом з пакетом малюка, разовою виплатою, бо саме таким фінансовим інструментом ми маємо підтримати багатодітні родини", - зазначив Порошенко.

Він також нагадав, що багатодітна родина отримуватиме компенсацію іпотечної ставки, якщо вона розширюватиме житлові умови.

"І все рівно треба народжувати більше", - додав Порошенко.

Як повідомлялося, 21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України, до якого вийшли кандидати: шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-