Порошенко: В Україні не буде приватних армій

Порошенко: В Україні не буде приватних армій

Укрінформ
В Україні є одна армія, і ніяких приватних армій  не може бути.

Про це Президент Петро Порошенко сказав у програмі “Свобода слова” на каналі ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Позиція Президента України абсолютно чітка - в Україні немає, не було і не буде ніяких приватних армій", - сказав Порошенко.

Він нагадав, що у  2014 році олігархи намагатися створити приватне військо. "Рішучі наші дії це ліквідували. Це саме буде і в 2019 році. Ніхто, крім держави не буде мати таку монополію", -  наголосив Президент.

Читайте також: Дорога до миру в Україні лежить через зміцнення армії — Порошенко

Глава держави зазначив, що у зриві виборів у тому числі й таким способом зацікавлені у Росії. "У зриві українських виборів як в 2014 так і в 2019 році зацікавлена одна людина - Путін. Ім'я та по батькові - Володимир Володимирович. І на сьогодні байдуже, кого він використовує всередині країни для того щоб добитися своєї цілі", - сказав Порошенко

За його словами, неважливо, чи домовляється президент РФ для цього з колишніми представниками української влади, які втекли з батьківщини, чи з правими  або лівими радикальними екстремістським організаціями.

"Ми повинні розуміти, що кремлівські представники не обов'язково мають бути вдягнені в кремлівського найманця, обвішаного гранатами, бути представниками “руского міра” з  російським триколором через плече. Вони легко, вийшовши на майдани, можуть кричати і "Слава Україні",  і "Україна - понад усе", і навіть "смерть ворогам". Це абсолютно ніяк не позбавляє Путіна можливості їх використовувати", - зазначив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-