Американський конгресмен: Агресія РФ в Україні – це проблема всього світу

Американський конгресмен: Агресія РФ в Україні – це проблема всього світу

Ексклюзив
Укрінформ
Тривала збройна агресія Росії проти України, на жаль, випала з головного фокусу уваги світових ЗМІ, однак це – одна з головних подій, яка має вплив на весь вільний світ.

Так прокоментував ситуацію в четвер у Вашингтоні в кулуарах "Десятого діалогу США-Україна з питань безпеки" американський конгресмен-демократ Брендан Бойл.

"Будь-який прояв російської агресії – це виклик для будь-якої вільної країни в Європі, це виклик для Сполучених Штатів", - розповів конгресмен у відповідь на запитання власного кореспондента Укрінформу про те, що для США означає безпека України.

"Одне із завдань для мене під час перебування в Конгресі США полягає в тому, щоб донести важливість цього до американської аудиторії, яка здебільшого не знає про те, наскільки інтенсивною досі є боротьба України", - зауважив він.

Конгресмен звернув увагу на бойові дії на сході України, що тривають, а також російську окупацію Криму. "Це перекреслення кордонів в Європі із застосуванням сили. Це має вплив на всю Європу, це впливає на Сполучені Штати, на всіх нас",- підкреслив Брендан Бойл.

Водночас, він нагадав про інші загрози з боку Росії, у тому числі атаки в кібер-сфері. У цьому зв'язку конгресмен підкреслив, що Україна зазнала найбільше кібер-атак з боку Росії, ніж будь-яка інша країна у світі за останні десять років.

"Я думаю, що на Заході – в Сполучених Штатах, в Україні, в країнах Європи, ми повинні зробити більше для того, щоби протистояти розвідслужбам Росії, які можуть, по суті, взяти й перетворити прекрасні інструменти соціальних медіа в інтернеті на щось зворотне", - зауважив конгресмен.

Читайте також: Україна в ОБСЄ: Росія за час окупації втричі збільшила війська у Криму

Він підкреслив, що в такий спосіб соцмережі використовуються для того, щоб розділити людей, що росіяни зробили в 2016 році в США. "Вони намагалися загострити расові питання в Сполучених Штатах", - підкреслив Бойл.

Діалог США-Україна з питань безпеки – це щорічний захід, який збирає в Вашингтоні представників урядів, парламентів, дипломатичних та експертних кіл з обох країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-