Україна не дозволить відкриття посольства Придністров'я - МЗС

Україна не дозволить відкриття посольства Придністров'я - МЗС

Укрінформ
Посольство Республіки Молдова в Україні представляє і Придністров'я як складову частину цієї країни, тому відкриття дипломатичного представництва невизнаного регіону неможливе.

Про це заявила речниця МЗС Катерина Зеленко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В Україні вже є одне дипломатичне представництво - це Посольство Республіки Молдова. Придністров'я є частиною Молдови, і Україна як країна-гарант продовжуватиме докладати зусиль, щоб сприяти вирішенню придністровського питання", - сказала Зеленко.

Як повідомляв Укрінформ, політичний представник Придністров'я на переговорах із Придністровського врегулювання, так званий міністр закордонних справ регіону Віталій Ігнатьєв заявив, що після відкриття офіційного представництва Придністров'я в Москві влада невизнаного регіону має намір домагатися відкриття аналогічних представництв у Києві та Брюсселі.

Читайте також: Невизнане Придністров'я хоче відкрити представництва в Києві та Брюсселі

У січні нинішнього року в Москві під виглядом неурядової організації відкрилося (на правах консульства) офіційне представництво Придністров'я.

У зв'язку з цим офіційний Кишинів висловив протест, заявивши, що «це суперечить Договору про дружбу і співробітництво між Молдовою і Росією, а також негативно впливає на процес мирного врегулювання Придністровського конфлікту».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-