Рева розповів, скільки цьогоріч виділили на житло для переселенців

Рева розповів, скільки цьогоріч виділили на житло для переселенців

Укрінформ
Мінсоцполітики не має фінансових можливостей будувати більше житла для внутрішньо переміщених осіб, оскільки на бюджетний запит профільного міністерства виділили коштів у 20 разів менше, ніж просили.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, відповідаючи на запитання народних обранців під час години запитань до уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Єдина проблема полягає в тому, що на наш бюджетний запит на 800 млн грн було врешті-решт передбачено лише 40 млн, що в 20 разів менше. Якщо ви дійсно переживаєте за переселенців, внесіть пропозицію про збільшення фінансування за цією програмою”, - звернувся до депутатів Рева.

Читайте також: Виплата субсидій готівкою розпочнеться у березні — Рева

Водночас він наголосив, що пріоритет в отриманні житла матимуть ті, хто захищає Україну. “Знайти відразу кошти для одного мільйона 510 тисяч внутрішньо переміщених осіб досить складно... І ті, хто воюють за нашу країну проти сепаратистів, проти агресора, вони повинні мати пріоритет (в отриманні житла — ред.), і в цьому році програма буде продовжена”, - пообіцяв міністр.

Він також поінформував, що протягом 2017-2018 років за кошти міжнародних донорів було підготовлено і введено в експлуатацію житло для майже тисячі сімей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-