Порошенко закликає Європу посилити тиск на РФ через псевдовибори на Донбасі

Порошенко закликає Європу посилити тиск на РФ через псевдовибори на Донбасі

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко на саміті Європейської народної партії закликав посилити політичний і санкційний тиск проти РФ у зв’язку з запланованими фейковими виборами 11 листопада на тимчасово окупованому Донбасі.

Про це він повідомив у Facebook.

“Під час виступу на саміті Європейської народної партії закликав рішуче засудити фейкові вибори 11 листопада на Донбасі, організовані Кремлем, та підкреслив важливість збереження та посилення санкційного режиму проти Російської Федерації”, - зазначив Порошенко.

Окремо він наголосив на необхідності збільшення міжнародного тиску на російську сторону з метою звільнення українських політичних в’язнів.

Також Президент поінформував європейських лідерів про напружену ситуацію на Донбасі, триваючу мілітаризацію і порушення прав людини в окупованому Росією Криму, а також нагнітання напруження в акваторії Азовського моря та Керченської протоки.

Читайте також: Втручання Кремля загрожує виборам-2019 в Україні та ЄС - Порошенко

Водночас Порошенко відзначив, що 2019 рік стане визначальним і для України, і для ЄС, й одним з пріоритетних завдань стане спільна відповідь на втручання Росії у виборчі процеси.

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко 7-8 листопада перебуває з робочим візитом у Фінляндській Республіці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-