Парубій відкрив ранкове засідання Ради

Парубій відкрив ранкове засідання Ради

Укрінформ
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове пленарне засідання парламенту у середу.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України оголошую відкритим», - сказав Парубій.

У залі зареєструвалися 341 народний депутат.

Як повідомляв Укрінформ, на початку засідання депутати мають намір ухвалили проект постанови 8141 "Про парламентські слухання на тему: "Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні".

Після цього ВР планує перейти до питань ратифікації. У цьому блоці передбачено розгляд трьох урядових законопроектів: "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно" (0199), "Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна, вчиненої у Лондоні 10 лютого 1993 року" (0193) і "Про ратифікацію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Австрія про взаємний доступ на ринки праці членів сімей працівників дипломатичних представництв та консульських установ" (0165).

Читайте також: Рада сьогодні планує внести зміни до Закону "Про вищу освіту"

Окрім того, перше читання в Раді має пройти депутатський проект закону 6634 "Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини".

Водночас народні депутати збираються розглянути урядовий законопроект №5023 "Про внесення зміни до статті 44 Закону України "Про вищу освіту". Передбачається, що прийняття законопроекту дасть змогу дітям, позбавленим батьківського піклування, брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в межах установлених квот прийому до українських вишів нарівні з дітьми-сиротами без проходження ЗНО.

Традиційно у середу депутати працюватимуть у сесійній залі лише протягом ранкового пленарного засідання, що триватиме до 14:00. На решту дня запланована робота парламентаріїв у комітетах, фракціях і групах.

У другій половині дня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій візьме участь у Міжнародній конференції високого рівня «Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед», що проводиться у рамках діяльності платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-