Омбудсмену РФ можуть знову заборонити в'їзд в Україну

Омбудсмену РФ можуть знову заборонити в'їзд в Україну

Укрінформ
Російському омбудсмену Тетяні Москальковій за черговий візит до Криму знову можуть заборонити в'їзд на територію України.

Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Омбудсмен РФ приїхала сьогодні в Керч, вчергове порушивши правила перетину українського кордону. За такі дії їй було заборонено в’їжджати до України. Обмеження були зняті Президентом України задля виконання домовленостей з президентом РФ щодо взаємних та синхронних відвідувань ув’язнених. Порушення законодавства України омбудсманом РФ може спричинити нову заборону в’їзду її до України та поставити під загрозу взаємні відвідування", - написала вона.

При цьому Денісова уточнила, що українська сторона готова надати будь-яку підтримку постраждалим від теракту у Керчі та їхнім родинам.

"Я зверталася до омбудсмена РФ та висловлювала свою готовність разом з нею відвідати анексований РФ Крим та виконати нашу гуманітарну місію. Відповіді не отримала", - додала український омбудсмен.

Читайте також: Денісова звернулася до міжнародної спільноти щодо трагедії у Керчі

Раніше російський омбудсмен Москалькова опублікувала кілька знімків в Instagram із Керчі. Як видно із фотографій, у Керчі Москалькова наразі перебуває "з робочим візитом".

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко у червні скасував заборону на в'їзд на територію України російського омбудсмена Москалькової, щоб вона могла відвідати росіян, які перебувають в Україні.

Візити російського омбудсмена мали проходити паралельно з візитами українського омбудсмена до політв'язнів Кремля. Однак Росія Денісову до українських політв'язів так і не допустила.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-