Розгляд справи Мартиненка перенесли на 22 жовтня

Розгляд справи Мартиненка перенесли на 22 жовтня

Укрінформ
Шевченківський районний суд Києва переніс початок розгляду справи щодо колишнього народного депутата Миколи Мартиненка по суті на 22 жовтня.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив адвокат Мартиненка Петро Бойко.

"5 числа засідання не відбулося, тому що судді пішли у відпустку. (Наступне засідання - ред.) призначене на 22 жовтня, десь після обіду", - сказав адвокат.

Як повідомляв Укрінформ, Шевченківський районний суд Києва призначив засідання у справі щодо колишнього народного депутата Миколи Мартиненка на 5 жовтня.

1 серпня Апеляційний суд міста Києва призначив новий судовий розгляд обвинувального акта у кримінальному провадженні стосовно Миколи Мартиненка та ряду інших осіб.

До апеляційної інстанції звернулася Спеціалізована антикорупційна прокуратура після того, як 21 червня поточного року Шевченківський райсуд Києва повернув обвинувальний акт у справі Мартиненка САП на доопрацювання.

Читайте також: Суд завернув обвинувальний акт у справі Мартиненка

Окрім Мартиненка у справі проходять ще п'ятеро обвинувачених: Володимир Богданець, Олександр Сорокін, Сергій Перелома, Руслан Журило та Валерій Васильков, які є посадовцями "Нафтогазу України", "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", "СхідГЗК" та "Ядерного палива".

За даними САП, Мартиненку та Василькову інкримінується заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" при укладенні та виконанні контрактів постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії Skoda JS та укладенні і виконанні контракту між Skoda JS і компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму 6 млн 400 тис. 777 євро.

Крім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" в розмірі 17,28 млн дол. шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" №70/13 через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

У САП раніше повідомляли, що досудове розслідування щодо інших підозрюваних у вчиненні цих злочинів триває, зокрема оголошено у розшук ще 4 фігурантів, двоє з яких є громадянами Австрії; ще одного з підозрюваних, який переховувався, було затримано та обрано йому запобіжний захід.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-