Україна та Грузія навзаєм скасували візи

Україна та Грузія навзаєм скасували візи

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та Прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали угоду про взаємне скасування візових вимог між двома країнами.

Підписання відбулося у Кишиневі, де очільники урядів беруть участь у саміті ГУАМ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Разом з Прем'єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе підписуємо угоду про взаємне скасування візових вимог. Наші громадяни зможуть подорожувати до Грузії за ID-паспортами України" - сказав Гройсман.

Коментуючи підписання документів, глави урядів відзначали, що економічне зростання має відбиватися на житті громадян. А значить, знімаючи торгові бар’єри, треба знімати і бар’єри відносин між людьми.

Читайте також: Торгівля України з країнами-партнерами в ГУАМ зросла на 52% за рік - Гройсман

Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів (щороку) на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), яка містить безконтактний електронний носій.

Підписання угоди дає можливість зберегти і покращити вже існуючий безвізовий режим між Україною і Грузією на умовах, що встановлені положеннями існуючої угоди між Кабміном України і виконавчою владою Грузії про безвізові поїздки громадян від 31 березня 1999 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-