На закритому засіданні ЦВК обрала голову комісії - ОПОРА

На закритому засіданні ЦВК обрала голову комісії - ОПОРА

Оновлено
Укрінформ
Новообраний склад Центральної виборчої комісії на закритому засіданні обрав головою ЦВК Тетяну Сліпачук.

Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА.

Разом з тим активісти обурюються, що "всупереч ст. 171 ККУ" Центрвиборчком вирішив проводити засідання без присутності преси, повідомивши журналістам, що ті можуть зачекати результатів обрання у прес-центрі. ОПОРА викликала поліцію, щоб зафіксувати факт перешкоджання діяльності ЗМІ. 

Кореспондент Укрінформу також намагався потрапити на засідання, але у Центрвиборчкомі його попросили чекати в приміщенні прес-центру, пояснивши це відсутністю достовірної інформації про дату та час засідання ЦВК.

Читайте також: Новопризначені члени ЦВК склали присягу

Також  громадська мережа ОПОРА повідомляє, що секретарем ЦВК обрано Наталію Бернацьку.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 5 жовня, на засіданні парламенту 14 новопризначених членів Центральної виборчої комісії склали присягу і приступили до виконання повноважень у Центрвиборчкому. 

Верховна Рада 18 вересня збільшила склад Центрвиборчкому з 15 до 17 осіб. 20 вересня депутати звільнили 13 членів ЦВК через завершення строку їх повноважень і призначили 14 нових членів комісії. Водночас свої посади зберегли обрана у квітні 2014 за квотою «Свободи» Катерина Махніцька, а також Олег Діденко, що обирався за квотою партії «УДАР», строк повноважень яких закінчується у 2021 році.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-