Гройсман - місцевим керівникам: Платіть зарплати, ми для цього вам дали гроші

Гройсман - місцевим керівникам: Платіть зарплати, ми для цього вам дали гроші

Децентралізація
238
Ukrinform
Ресурси, які забезпечує реформа децентралізації, а також прямі і цільові державні субвенції – це кошти, які треба направляти, передусім, на виплати зарплат бюджетникам.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час прямого ефіру програми «Свободи слова» на телеканалі ICTV, передає департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

«Колеги! Платіть зарплати – ми для цього вам надали гроші!», - сказав Володимир Гройсман, звертаючись до керівників місцевих органів влади.

«Я дивлюся інколи на фонтани - кошти є, на дерева - є, а на зарплати немає? Як це так?, - зазначив Глава Уряду. – Приміром дороги. Наступного року ми виділяємо на цю сферу 56 млрд грн. З них 17,7 млрд підуть на місцеві дороги. Це колосальний ресурс. Це я говорю, як колишній міський голова».

Читайте також: Глава Уряду: Проект Держбюджету – це реальні доходи і видатки

Гройсман наголосив, що мати сьогодні ті інструменти розвитку територій, які вже запроваджені і при цьому мати будь-які заборгованості - неприпустимо.

«Деякі хитруни кажуть - ідіть до Уряду в надії, що ми заберемо кошти від пенсіонерів, лікарів, вчителів і вирішимо проблему. Ні, так не буде. Якщо деякі місцеві керівники будуть думати, що можна не розуміти людей і не поважати їх, то невідкладно буде подання Президенту України від Кабміну і, Президент, я впевнений, буде звільняти таких керівників з посади»", - наголосив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>