США є світовим лідером у наданні допомоги українській армії – Президент

США є світовим лідером у наданні допомоги українській армії – Президент

471
Ukrinform
Президент Петро Порошенко особливо відзначає значний внесок Сполучених Штатів у розвиток української армії.

Про це Глава держави заявив під час відвідування бази Берегової охорони США «Балтімор» в рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки, повідомляє прес-служба Президента.

«На сьогоднішній день від США ми отримали понад 1 млрд. американських доларів на підтримку безпеки. Підтримку реформ сектору національної безпеки та оборони України, підтримку закону про національну безпеку та його впровадження, що робить нашу армію сумісною з американською та НАТО», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив: «Ми цінуємо нещодавнє рішення Конгресу США збільшити цю допомогу. Це підтримує наші військові асигнування, які вже перевищили 6% ВВП».

Читайте також: Санкції працюють, і є абсолютна необхідність у їх посиленні - Порошенко

За його словами, цей жест підтримки посилив оборонну співпрацю між нашими країнами і виявився надійним заходом у стримуванні зростаючої російської агресії.

«І я хотів би ще раз повторити - сьогодні найкращим способом захисту Вільного Світу є захист України завдяки новим захисним системам, міцній підтримці реформ, а також новим цільовим санкціям та постійному дипломатичному тиску на Росію», - також зазначив Президент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>