Країни-члени ГУАМ погодили спільну заяву, яку підпишуть у жовтні

Країни-члени ГУАМ погодили спільну заяву, яку підпишуть у жовтні

Укрінформ
Учасники 47-го засідання Ради національних координаторів країн-членів ГУАМ на засіданні у Києві погодили проект спільної заяви, яка буде підписана на зустрічі глав урядів цих країн 5 жовтня у Кишиневі. 

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Учасники засідання розглянули питання проведення другої зустрічі глав урядів країн-членів ГУАМ, що проходитиме 5 жовтня 2018 року у місті Кишинів у рамках головування Молдови в Організації, та погодили проект спільної заяви, що буде підписана прем’єр-міністрами за підсумками цього заходу", - йдеться у повідомленні. 

Як поінформували в МЗС, у засіданні взяв участь заступник міністра закордонних справ України, національний координатор України в ГУАМ Василь Боднар.

Читайте також: Молдавський колега запросив Гройсмана до Кишинева

Організація за демократію та економічний розвиток ГУАМ — регіональне об'єднання чотирьох держав: Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова. В основі утворення цієї форми співпраці лежить єдність позицій країн із подібними політичними й економічними зовнішніми орієнтаціями. Організація створена в 1997 році для протистояння впливу Росії в регіоні й отримала підтримку США.

Фото: mfa.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-