Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо підвищення зарплат військовим

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо підвищення зарплат військовим

Укрінформ
Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2019 рік.

Відповідний указ президент підписав 14 вересня.

На потреби сектору безпеки та оборони України у наступному році буде скеровано не менше 5% ВВП. 

Згідно з указом, з 2019 року зарплата військових збільшиться не менш ніж на 30%, зокрема для співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейських вона складатиме не менше 9 тис. грн, військовослужбовців - 10 тис. грн.

Документом передбачається першочергове фінансування заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів.

Також серед пріоритетних - посилення системи протиповітряної оборони та можливостей авіації Повітряних сил, реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, розвиток та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки та посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю.

Читайте також: Уряд підтримав підвищення зарплат військовим на 30% - Порошенко

Уряду доручено у десятиденний строк підготувати проект основних показників державного оборонного замовлення на 2019-2021 роки та подати його на розгляд РНБО.

Нагадаємо, на спеціальному засіданні Кабінету міністрів, 14 вересня, представили проект закону про Держбюджет України на 2019 рік. В ньому передбачають збільшення мінімальної заробітної плати, більші видатки на оборону та зростання ВВП на 3%. На оборону видатки планують збільшити, у наступному році вони складатимуть 209,5 мільярда гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-