Голосування за євроінтеграційні закони “викривають” популістів - Президент

Голосування за євроінтеграційні закони “викривають” популістів - Президент

Укрінформ
Рівно рік тому в повному обсязі набула чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка є дороговказом для реформ.

Про це Президент Петро Порошенко написав у суботу на своїй сторінці у Facebook.

"Це символ нашої незалежності, і саме тому такою важливою є її належна імплементація. Саме під час голосувань за євроінтеграційні закони показують справжні обличчя популісти, скептики та реваншисти, які говорять про зміни лише на словах, для яких власні політичні та бізнес-інтереси важливіші за гідне майбутнє всієї української держави", - зазначив він.

Президент висловив вдячність проєвропейській парламентській більшості, уряду, громадянському суспільству за активні зусилля з імплементації угоди.

За його словами, перші результати вже є. Сьогодні країни Європейського Союзу стали найбільшим торговельним партнером України - частка ЄС у зовнішній торгівлі України сягнула 42%. За перше півріччя цього року Україна експортувала до ЄС товарів та послуг на 11,2 млрд доларів США, що майже на 2 млрд доларів США більше за аналогічний період минулого року.

Читайте також: Україна цьогоріч на 80% збільшила експорт м'яса птиці до Євросоюзу

"Ми й надалі поглиблюватимемо не лише торговельно-економічну, але й секторальну і політичну інтеграцію України до ЄС. Адже це – шлях нашого повернення до спільного Європейського дому. Наше завдання – довести цю справу до кінця, забезпечити повноправне членство України в Європейському Союзі. Як Президент, докладатиму до цього максимум зусиль. Як і обіцяв, внесу до Верховної Ради законопроект про закріплення в Конституції України нашого курсу на вступ до ЄС та НАТО", - наголосив Петро Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-