Порошенко призначив посла у Киргизстані

Порошенко призначив посла у Киргизстані

Оновлено
Укрінформ
Президент Петро Порошенко призначив послом України у Киргизстані Валерія Жовтенка.

Відповідний указ президента України №264/2018 оприлюднений на сайті глави держави.

"Призначити Жовтенка Валерія Тимофійовича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці", - йдеться у документі.

Валерій Жовтенко народився 19 листопада 1951 року в Кіровограді. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "промислова електроніка", а також Українську академію зовнішньої торгівлі, магістр міжнародної економіки. Володіє англійською та російською мовами.

На дипломатичній службі з 1998 року. З 1998 по 2003 рр. працював керівником торговельно-економічної місії у складі Посольства України у Латвійській Республіці.

З 2003 по 2004 рр. - тимчасово повірений у справах України у Латвійській Республіці.

З 2004 року працював у Центральному апараті Міністерства закордонних справ України, спочатку на посаді посла з особливих доручень - національного координатора України у міжнародній організації Центрально-Європейська Ініціатива, потім обіймав посади заступника директора департаменту, в.о. директора департаменту МЗС України.

8 квітня 2011 року Жовтенко був призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці, а 18 червня 2015 року - звільнений з цієї посади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-