Порошенко обговорив з ізраїльським міністром факти недопуску українців

Порошенко обговорив з ізраїльським міністром факти недопуску українців

Укрінформ
Президент Петро Порошенко обговорив із міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним питання підписання угоди про ЗВТ та недопуск деяких українців на територію Ізраїлю.

Про це повідомляє перс-служба Глави держави.

“Співрозмовники обговорили інтенсивну торговельно-економічну співпрацю між двома країнами та відзначили значні перспективи для її подальшого розвитку. У зв’язку з цим домовились про необхідність якнайскорішого підписання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем”, - ідеться в повідомленні.

Крім того, Глава держави обговорив з міністром, який є співголовою ізраїльської частини Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, результати її нещодавнього засідання, яке відбулося у червні.

Читайте також: Україна експортує в Ізраїль переважно зернові - експерт

Також Порошенко відзначив активізацію політичного діалогу з Ізраїлем та висловив сподівання на його подальше продовження.

Водночас Президент висловив занепокоєння з приводу існуючих фактів недопуску українських громадян на територію Ізраїлю, попри існування безвізового режиму поїздок для громадян обох держав, та закликав ізраїльську сторону вжити всіх можливих заходів для поліпшення ситуації у цій сфері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-