Клімкін зустрівся з Папою Римським - 08.08.2018 15:35 — Новини Укрінформ
Клімкін зустрівся з Папою Римським

Клімкін зустрівся з Папою Римським

1717
Ukrinform
Міністр закордонних справ Павло Клімкін разом із групою українських дітей зустрівся з Папою Римським Франциском під час загальної Аудієнції у Ватикані і передав Понтифіку ексклюзивну копію книги «Книга Добра».

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Міністр закордонних справ Павло Клімкін разом із групою українських дітей зустрівся з Папою Римським Франциском під час загальної Аудієнції у Ватикані, аби отримати його благословення, а також подякувати Понтифіку за гуманітарну ініціативу «Папа для України», молитви за мир у нашій державі та передати ексклюзивну копію книги", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у прес-службі, «Книга Добра» є міжнародним соціальним проектом, який покликаний надихати на перемоги та добрі починання в усьому світі. До її підготовки долучилися понад 300 тисяч дітей та дорослих з усіх куточків України. 

Читайте також: Папа Римський офіційно змінив ставлення Ватикану до смертної кари

У цьому унікальному виданні, виготовленому вручну на папері з бавовни й трав, зібраних у тих регіонах, звідки надійшли історії про добро, зібрано 50 реальних розповідей про добро та 50 малюнків, що є віддзеркаленням дитячого бачення людяності, щирості та співчуття у повсякденному житті.

«Книга Добра» 8 серпня розпочала  мандрівку світом з Ватикану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>