Суддя заборонив називати

Суддя заборонив називати "олігархами" українських роботодавців Манафорта

2005
Укрінформ
Суддя по справі Пола Манафорта закликав сторону обвинувачення не вживати слова "олігарх" щодо заможних українців, які платили мільйони Манафорту за його роботу в якості консультанта.

Суддя Томас Джон Елліс зазначив на "зневажливому" значенні слова "олігарх". На його думку, воно не відповідає звинуваченням проти Манафорта у банківському шахрайстві і несплаті податків, передає Голос Америки.

"В Америці так не заведено", - заявив суддя Елліс.

Читайте також: Українські бізнес-партнери вимагали, щоб Манафорт не реєстрував доходи

Суддя також застеріг юристів спеціального прокурора Роберта Мюллера про те, що слово "олігарх" асоціюється з "мерзенними" людьми і підкреслює їхню "вину".

Втім, суддя зазначив, що демократ Джордж Сорос і один з консервативних братів Кох можуть називатися олігархами.

Напередодні під час розгляду справи Манафорта у суді Вірджинії свідок прокуратури - політичний консультант Тед Девін сказав, що український олігарх Рінат Ахметов фінансував співробітництво Манафорта з Партією регіонів і Віктором Януковичем.

Читайте також: Манафорт переховував гроші Януковича на 30 рахунках - прокурор

Прокуратура в перший день слухань заявила, що Манафорт отримав з України принаймні 60 млн доларів, які він приховав від оподаткування.

Манафорт відкидає всі звинувачення. Його адвокати у вступному слові назвали свого підзахисного талановитим консультантом, який досяг вершин в американських і міжнародних політичних колах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-