Держзрада Януковича: суд уп'яте не зміг розпочати дебати

Держзрада Януковича: суд уп'яте не зміг розпочати дебати

2531
Укрінформ
Оболонський районний суд Києва вп'яте не зміг розпочати стадію судових дебатів у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, оголосивши перерву до 17 години.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Новий державний захисник Януковича з Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Києві Віктор Овсянніков, який раніше разом із адвокатом за договором Олександром Байдиком самовільно пішов із судового засідання, повернувся до суду. При цьому він звернувся з проханням надати йому час для вивчення матеріалів справи перед початком дебатів.

На це головуючий суддя Владислав Дев'ятко відповів, що суд надасть йому достатньо часу на підготовку, а після виступу прокурорів Овсянніков навіть краще зможе підготуватися до свого виступу у дебатах.

У цей час прокурор Руслан Кравченко намагався виступати, проте адвокат знову самовільно пішов з засідання.

Після цього суд оголосив перерву до 17:00.

Читайте також: Захист Януковича без дозволу залишив судове засідання

"Суд укотре змушений звернутися до Регіонального центру. Перерва до 17:00", - сказав суддя Дев'ятко.

Як відомо, суд у справі про держзраду Януковича вперше спробував перейти до дебатів 19 квітня, але потім повернувся до стадії допиту свідків захисту.

Друге засідання щодо судових дебатів було призначено на 30 липня, але адвокати Януковича не прийшли на засідання, оскільки брали участь у розгляді свого клопотання у Верховному суді щодо зміни підсудності справи про держзраду.

Втретє дебати мали розпочатися 31 липня, але адвокати вдруге самовільно залишили залу судових засідань, і суд ухвалив рішення про залучення безоплатного адвоката. Водночас у суд у вівторок з'явився новий оплачуваний адвокат Януковича Олександр Байдик.

А 1 серпня на початку судового засідання адвокат за договором Олександр Байдик розпочав суперечку з прокурором і заявив, що суд не дає йому та державному захиснику Овсяннікову ознайомитися з матеріалами справи. Прокурор продовжив свій виступ, після чого обидва захисники залишили залу судових засідань.

У засіданні було оголошено перерву до 14:00.

Оболонський райсуд Києва 29 червня 2017 року ухвалив рішення щодо проведення спеціального судового провадження щодо Віктора Януковича. За даними Генпрокуратури, екс-президента підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-