Справа Януковича

06 березня 2019

Справу Януковича повернули в Оболонський суд

Київський апеляційний суд повернув матеріали справи щодо державної зради колишнього президента України Віктора Януковича в Оболонський районний суд столиці для розгляду заяв про виправлення описок і роз’яснення вироку.

05 лютого 2019

24 січня 2019

Янукович: шлях до зради та як з тим покінчити

Оболонський суд визнав екс-президента Віктора Януковича винним у справі щодо державної зради та заочно засудив його до 13 років. Але важливо розуміти: це термін не лише йому одному…

В Оболонському райсуді пояснили рішення у справі Януковича

Оболонський райсуд Києва визнав екс-президента Віктора Януковича винним у злочині проти миру та у пособництві веденню війни, водночас виправдавши його за обвинуваченням у порушенні територіальної цілісності України.

Захист Януковича готує апеляцію

Захист екс-президента Віктора Януковича подаватиме апеляційну скаргу на вирок Оболонського суду міста Києва у справі про державну зраду.

Суд дав Януковичу 13 років за держзраду

Оболонський райсуд Києва визнав винним екс-президента Віктора Януковича у справі щодо державної зради та засудив його до 13 років позбавлення волі заочно.

23 січня 2019

05 грудня 2018

30 жовтня 2018

29 жовтня 2018

24 жовтня 2018

22 жовтня 2018

Адвокати Януковича вимагають визнати їх "потерпілими" від дій правоохоронців

Адвокат Віталій Сердюк в рамках суду у справі щодо обвинувачення екс-президента Віктора Януковича у держзраді вимагає визнати захисників Януковича "потерпілими" від дій правоохоронців 16 серпня 2018 року.

10 жовтня 2018

Суддя нагадав адвокату Януковича, що той обіцяв договорити сьогодні

Головуючий суддя у справі щодо держзради екс-президента Віктора Януковича Владислав Дев'ятко зробив зауваження платному адвокату Олександру Горошинському за те, що він виходить у своїй промові за межі кримінального провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-