Порошенко закликає уряд якнайшвидше сформувати консолідовану претензію до РФ

Порошенко закликає уряд якнайшвидше сформувати консолідовану претензію до РФ

881
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко закликає уряд якнайшвидше створити міжвідомчий координаційний орган для формування консолідованої претензії України до Росії за заподіяні тривалою збройною агресією збитки.

Про це глава держави написав у Facebook.

"Триваюча збройна агресія Росії кожного дня приносить на українську землю нові незмірні людські страждання, знищується інфраструктура, руйнуються підприємства і економічний потенціал Донбасу і Криму. Тому не маємо зволікати жодної хвилини стосовно формування консолідованої претензії України до Росії для відшкодування завданих збитків. Звернувся до Кабінету міністрів України з проханням вжити заходів для якнайшвидшого створення відповідного міжвідомчого координаційного органу", - написав Порошенко.

Він додав, що цей орган передбачений так званим реінтеграційним законом, ухваленим у січні.

Читайте також: Порошенко хоче санкцій для РФ за блокаду Азовського моря

Президент акцентував, що цей закон також чітко підтверджує відданість України мирному врегулюванню та відображає ідеологію мирної реінтеграції окупованого регіону.

"Очікую від уряду детального плану щодо комплексного розвитку територій, прилеглих до окупованих... Наші співгромадяни, особливо на звільнених українських землях, мають відчути очевидну різницю між Україною нових можливостей, яка дбає про своїх громадян, і між Росією втрачених надій", - зазначив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-