Україна на передовій у війні між демократією та авторитаризмом - Фріланд

Україна на передовій у війні між демократією та авторитаризмом - Фріланд

Укрінформ
Роль України сьогодні надзвичайно важлива, оскільки ця держава стоїть на передовій у війні між ліберальною демократією та авторитаризмом.

На цьому наголосила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд у Копенгагені в середу на відкритті міжнародної конференції “Реформи в Україні критичні для стабільності в Європі”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Роль України сьогодні для нас важливіша, ніж будь-коли... Всі розуміють, що Україна – це країна на кордоні між ліберальною демократією та авторитаризмом” - заявила Фріланд.

Вона наголосила, що успіх української ліберальної демократії та ринкових реформ важливий, перш за все, для українців. Крім того, він також важливий для усіх, хто вірить у побудований за правилами світовий порядок, продовжила Фріланд.

Читайте також: Фріланд та Могеріні поговорили про Україну

Вона привітала створення Вищого антикорупційного суду і зауважила, що робота ще не виконала до кінця, попереду - важливі завдання у багатьох сферах.

Фріланд пообіцяла всебічну підтримку України Канадою і наголосила, що її країна ніколи не визнає вторгнення в Крим та його анексію. Також вона звернулася із закликом звільнити політичного в'язня Кремля Олега Сенцова.

Подібна міжнародна конференція пройде наступного року у Канаді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-