Українська делегація відмовилася йти на прийом до Ягланда - Ар'єв

Українська делегація відмовилася йти на прийом до Ягланда - Ар'єв

Укрінформ
Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи відмовилася відвідати щорічний великий прийом у генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда.

Про це повідомив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

«Українська делегація відмовилася йти на щорічний великий прийом до генерального секретаря Ради Європи Ягланда і повернула запрошення. В умовах, коли через фінансовий шантаж Росії РЄ економить на папері для документів, є не дуже логічним кроком влаштовувати розкішні прийняття на сотні людей», - зазначив Ар'єв.

Водночас він уточнив, що Україні не вдалося отримати відповіді від Ягланда щодо вартості прийому і доцільності його проведення.

«При цьому Україна, яка добровільно пожертвувала 400,000 доларів на підтримку організації у складний час, не отримала відповіді від Ягланда щодо вартості щорічного великого прийому і доцільності його проведення в складних фінансових умовах», - написав Ар'єв.

Читайте також: Ар'єв підозрює "домовленості" між генсеком РЄ і Путіним щодо долі Сенцова

Як повідомляв Укрінформ, раніше Голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв наголошував на неприпустимості повернення російської делегації в Асамблею на тій підставі, що Раді Європи бракує коштів через несплату Росією обов'язково внеску. Він зауважував, що нині у ПАРЄ економія застосовується досить вибірково.

Як відомо, бюджет Ради Європи на поточний рік становить 466 045 100 євро, частка Росії - 32 781 599 євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-