Прем’єр-міністр: Боротьба з контрабандою не є разовою акцією

Прем’єр-міністр: Боротьба з контрабандою не є разовою акцією

Укрінформ
Боротьба з контрабандою, яку розпочав уряд, буде постійною та системною, тому не варто сподіватися на те, що вона найближчим часом завершиться.

Про це  України Володимир  Гройсман сказав у понеділок в вечері в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє Укрінформу.

"Ми маємо зараз реально із цим жорстко  боротися. І навіть якщо треба, то й силовими методами. Один раз покажемо і буде порядок. Я зараз хочу звернутися до всіх митників України, до всіх правоохоронців, і бізнесу в тому числі, - якщо хтось вважає,що це разова акція, то це не так. Це нова, абсолютно прозора система", - сказав Гройсман.

Читайте також: Гройсман каже, що перевірками розмитненням автомобіля дружини його не залякати

Він зазначив, що уряд працюватиме проти контрабанди у повній координації з легальним бізнесом, щоб ніхто не зробив йому шкоди. 

"Працюватиме онлайн гаряча лінія і будемо тримати постійний зв’язок... Якщо хтось зараз сидить перед телевізором та їсть поп-корн і думає про те, що все закінчиться, то це не закінчиться, бо ми жорстко взялися за цю позицію", - додав Прем'єр.

Читайте також: Аваков хоче, аби бізнес допоміг у боротьбі з контрабандою на митниці

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів  20 червня ухвалив презентований Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом план боротьби з контрабандою та тіньовими схемами на митниці.

Уряд також має намір направити до Верховної Ради зміни до законодавства, які передбачають кримінальну відповідальність за здійснення контрабанди.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-