У Конгресі США пропонують збільшити допомогу для України

У Конгресі США пропонують збільшити допомогу для України

Укрінформ
Комітет з питань асигнувань Палати представників американського Конгресу виступив із пропозицією підвищити в бюджеті на 2019 рік суму допомоги для України через програми Пентагону й Державного департаменту США.

Про це повідомило в п'ятницю Посольство України в Вашингтоні, передає Укрінформ.

"Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив власний проект закону про асигнування Міністерства оборони на 2019 рік, у якому кошти, що пропонуються виділити для допомоги Україні у сфері безпеки, в тому числі, на летальну зброю оборонного характеру, визначені в обсязі $250 млн. Ця сума на $50 млн перевищує асигнування для відповідних програм підтримки України, затверджених у Консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2018 рік", - зауважили в українському дипломатичному представництві.

Читайте також: Європарламент проголосував за мільярд для України

В іншому проекті закону, що визначає фінансування Державного департаменту США, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік, допомога для України визначена в сумі $441 млн. "Це на понад $20 млн більше відповідних асигнувань 2018 року", - підкреслили в українському посольстві.

Таким чином, сукупний обсяг коштів, які пропонується виділити для підтримки України в 2019 фінансовому році, становить $691 млн, "що на понад $70 млн більше, ніж передбачено асигнуваннями поточного року".

За процедурою, законопроект має бути схвалений повним складом Палати представників, Сенатом американського Конгресу, а також підписаний Президентом США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-